Przegląd Australijski
Image Map

Strona
główna
Australia
z oddali
Świat Tubylców
Australijskich
Wędrówki
kulinarne
Piórem,
Pędzlem i...
„Panorama”
- miesięcznik
Ostatnia aktualizacja: 29.12.2012

Zaproszenie do Sydney

marzec 2012

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam osoby mieszkające lub przebywające czasowo w Sydney do udziału w wydarzeniach kulturalnych, które odbędą się w Konsulacie w marcu.


Będą to

Spotkanie z panią Ewą Foley, promotorką pozytywnego życia, doradcą rozwojowym, autorką popularnych książek-poradników i charyzmatycznym liderem seminariów – w sobotę 10 marca o godz. 19.00. Spotkanie, zatytułowane „Zakochaj się w życiu!”, odbędzie się w całości w języku polskim.

Na to spotkanie nie prowadzimy wcześniejszych zapisów – jeżeli liczba zainteresowanych osób przekroczy liczbę miejsc siedzących na sali, pozostałe osoby będą mogły w nim uczestniczyć na stojąco.

Więcej informacji w załączniku, a oficjalna strona internetowa pani Ewy Foley to: www.foley.com.pl.

Koncert skrzypcowy Michała Buczkowskiego, polskiego artysty mieszkającego obecnie w Belgii – w sobotę 17 marca o godz. 19.00.

Program koncertu oraz więcej informacji o artyście w załączniku. Oficjalna strona M. Buczkowskiego to: http://michalbuczkowski.weebly.com , a strona Wojciecha Wiśniewskiego, który będzie mu akompaniować na fortepianie: www.concertpianist.com.au .

Osoby zainteresowane uprzejmie proszę o wcześniejsze zarezerwowanie miejsc siedzących oraz o nieco wcześniejsze przybycie – rezerwacja miejsc straci ważność w momencie rozpoczęcia koncertu, kiedy to wpuścimy na salę osoby oczekujące, niezależnie od tego, czy dokonały wcześniej rezerwacji, czy nie.

Projekcję filmu „The Officer’s Wife” (reż. Piotr Uzarowicz), zorganizowaną wspólnie z Fundacją Kresy-Syberia – w piątek 30 marca o godz. 19.00. Film, poświęcony tematyce zbrodni katyńskiej, zostanie wyświetlony w angielskiej wersji językowej. Jego oficjalna strona znajduje się pod adresem: www.theofficerswifemovie.com .

Więcej informacji w załączniku. Uprzejmie proszę osoby zainteresowane o wcześniejsze potwierdzenie udziału Fundacji Kresy-Syberia na adresy wskazane w ulotce.


Z poważaniem,

Daniel Gromann
Konsul Generalny
Consulate General of the Republic of Poland in Sydney


Poleć ten artykuł znajomemu | zobacz co słychać na forum
Copyright © Przegląd Australijski 2004-2011